Sizi Önemsiyoruz…

İNSAN KAYNAKLARI

Sizin için hazırladığımız aşağıdaki başvuru formunun eksiksiz doldurarak şirketimize iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Doğru iş doğru yer

İnsan Kaynakları

Sizi Önemsiyoruz…

Amaç cümlemizde de belirttiğimiz gibi Timescert olarak, ülkemizin ve şirketimizin en değerli varlığının genç, çalışkan, tutkulu ve iyi yetişmiş insan kaynağı olduğunu düşünüyor; bu zengin kaynağı en etkin, en verimli şekilde kullanıp, yaratıcı, yenilikçi ve rasyonel bakış açısıyla birleştirerek hizmetlerimizi sunmak istiyoruz. Tüm İnsan Kaynakları süreçlerimizi de işte bu ana düşünceden hareketle oluşturmaya çalışıyoruz.

İnsan Kaynakları departmanımız, şirketimizin en değerli varlığı olan çalışanlarımızın işe alım ve oryantasyon sürecinden başlayarak, sağlığı ve güvenliği, ücret yönetimi, sürekli eğitimi, performans değerlendirmesi ve kariyer yönetimi gibi alanlarda çalışmalar yürütürken, diğer taraftan da organizasyonumuzun etkin iç iletişiminde destekleyici bir rol üstleniyor.

İşe alım sürecimizin temel amacı, doğru insanların doğru işlerde çalışmasını sağlamak ve böylece organizasyonumuzun hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamak. Bu amaç doğrultusunda, bize başvuran adayların yetenekleri, becerileri, eğitim düzeyleri ve potansiyellerine göre organizasyonumuzun ihtiyaçlarına en uygun adayları belirlemeye çalışıyoruz. Siz de, uygun bir aday olduğunuzu düşünüyorsanız, yan taraftaki ilgili alandan kendi hazırladığınız özgeçmişinizle de iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Çalışanlarımızın sürekli eğitimine büyük önem veriyoruz. Yıllık eğitim planları çerçevesinde, yeni hizmet alanları, yeni yetkilendirmeler, teknolojik gelişmeler, ulusal ve uluslararası kurallardaki (standart, yönetmelik, vb.) değişiklikler gibi işin daha etkin yapılabilmesi için ihtiyaç duyulan eğitimler ve kişisel/mesleki gelişim sağlayan programlar yoluyla çalışanlarımızın başarısını her zaman desteklemeyi amaçlıyoruz.

Sohbete Başla
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba, Times Belgelendirmeye hoş geldiniz size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Hemen Ara